За рекламою, інтегрованою в міське середовище, майбутнє вітчизняного Outdoor
Київ
Одеса
Харків
Вінниця
Біла Церква
1 травня 2010 р. в Києві на Площі Перемоги з'явилися перші зупинки міського транспорту європейського зразка. За якістю, дизайном і використаними матеріалами, зупинки на той час не мали аналогів у столиці.

Виготовлені зі сталі зі спеціальним антикорозійним покриттям і одягнені в алюмінієвий профіль, який, у свою чергу, покритий архітектурною порошковою фарбою, особливо стійкою до подряпин та побутових пошкоджень.

Для бічних і задніх стінок, сіті-лайтів і табло використано загартоване скло. Дах зроблено з особливо міцного скла з матовою плівкою, що створює тінь всередині павільйону.

У європейських конструкціях, як правило, встановлені металеві лави. «РТМ-Україна» поліпшила цей елемент, поставивши у своїх павільйонах лави з дерев'яних профнастилів, що зберігають однакову температуру в будь-яку пору року.

Унікальні технології і висока якість матеріалів гарантують як мінімум 10-річну експлуатацію зупинок без щорічного підфарбовування та оновлення.
В 2010 р. Група Компаній «РТМ-Україна» успішно завершила 2-річний проект зі встановлення вуличних меблів на центральних вулицях і у скверах Одеси.

Тут змонтовано нові павільйони для очікування міського транспорту, паркові лави та ліхтарі, сучасні скрол-системи і сіті-лайти.

Це перший проект комплексного благоустрою міста для «РТМ-Україна» і один із перших проектів у нашій країні зі встановлення вуличних меблів в якості рекламоносія.
Відповідно до рішення виконкому Харківської міськради від 06.03.2012, оператор зовнішньої реклами «РТМ-Україна» визнаний переможцем конкурсу на розміщення елементів благоустрою.

Компанія отримала право встановити павільйони очікування міського транспорту на ділянках кількох вулиць: по проспекту Московському, на вулицях Кірова, Кооперативній, Плеханівській, Аерофлотській, Університетській, в провулках Вірменському та Банному, на Рибній площі і площі Повстання.

26.06.2015 «РТМ-Україна» визнана переможцем конкурсу на розміщення елементів благоустрою по просп. Московському: від Корсиковського шляхопроводу до перетину з вул. Харківських Дивізій.

Всього «РТМ-Україна» змонтувала у Харкові понад 30 сучасних зупинкових комплексів. 12 міських інформаційних панелей формату 3х6 м і 22 світлодіодних мотиви «Зірка» на опорах освітлення вздовж Московського проспекту доповнюють проект «РТМ-Україна» в Харкові.
20.06.2013. Сесією виконкому міської ради Вінниці затверджено Договір про реалізацію Проекту комплексного благоустрою території по просп. Коцюбинського (включно із пл. Героїв Сталінграда) між Виконавчим комітетом Вінницької міськради та ТОВ «РТМ-Україна».

Липень-листопад 2013. Оператор «РТМ-Україна» впорядковує просп. Коцюбинського: встановлені та передані на баланс місту 6 сучасних павільйонів очікування транспорту. Обслуговування зупинок здійснює власний сервіс «РТМ-Україна» у Вінниці.

Оператором встановлено і передану на баланс місту унікальну ілюмінацію, створену спеціально для Вінниці австрійською компанією «МК ILLUMINATION»: 10 світлових перетяжок над просп. Коцюбинського, 98 окремих елементів на опорах освітлення, 10 дерев прикрашені арт-підсвічуванням. Всі елементи створені з використанням енергозберігаючих технологій.

На проспекті довжиною 3 км встановлено всього лише 30 рекламних носіїв міського малого та середнього форматів: сіті-лайти та багатопозиційні скроли. Всі носії — тільки сучасні, європейського зразка, стильного дизайну. Їх презентабельний вигляд підтримується сервісом оператора у Вінниці.

16.10.2014. Інвестиційний договір «Про реалізацію проекту комплексного благоустрою вул. Пирогова та вул. Соборної» між виконкомом Вінницької міської ради та ТОВ «РТМ-Україна».

Жовтень-грудень 2014. «РТМ-Україна» змонтувала і передала на баланс місту 4 зупинки транспорту на вул. Соборній. Вона повністю вільна від реклами як історична частина міста.
Родзинка даного етапу Проекту — унікальна ілюмінація над бульварною зоною вул. Пирогова, що складається з 10 об'ємних фігур у двох мотивах — «Люди» і «Птахи».

Січень-лютий 2015.
Оператором встановлені 30 сучасних рекламних конструкцій міського малого та середнього форматів на одній з головних магістралей Вінниці — вул. Пирогова: 22 сіті-лайта (1,2х1,8 м) і 8 скролів (3,14х2,32 м).
ВИДЕО
Благоустройство
в Виннице
Жовтень 2015. Київський сервіс "РТМ-Україна" виконав роботи з благоустрою невеличкого ділянки території на вул. Леваневського. Для зручності пасажирів транспорту встановлені 2 павільйони європейського зразка. Партнери "РТМ-Україна" з Білої Церкви вмонтували в один з них автомат поповнення рахунку та забезпечили постійний вільний Wi-Fi.

Крім зупинок, до цього проекту війшли такі елементи, як афішна тумба для приватних оголошено, 1 рекламний носій типу "призма" та архітектурне підсвічування колонади і сходинок до скверу. Усе світло в проектах "РТМ-Україна" — лише з використанням енергозберігаючих технологій. Ілюмінації створені зі світлодіодних шнурів, загальна потужність споживаної енергії, як правило, не більше 0,5 кВ/годину. Для порівняння: лише 1 лампа на опорах освітлення споживає 200-300 Вт/годину.
ВИДЕО
RTM Vlog
1 день в Белой Церкви во время завершения проекта
благоустройства небольшого участка на ул. Леваневского
Зворотний зв'язок