14.05.2021
Реклама на Бульварі Сансет. Вчора і завтра

У зовнішній рекламі є знакові місця, образ яких ви уявляєте одразу, щойно назвете їх: Таймс-сквер у Нью-Йорку, Пікаділлі Серкус у Лондоні. І ви точно чули про славетний бульвар Сансет (Сансет-Cтріп) у Лос-Анджелесі — один із центрів світського життя Голлівуду.
Хоча бульвар Сансет не має цільного рекламного образу через велику протяжність (35 км), насправді це теж відома рекламна локація, яка в останні 50 років зробила популярними чимало співаків, акторів, ТВ-шоу і голлівудських фільмів.
Бульвар Сансет у Голівуді (Каліфорнія)
Сансет-Стріп знаменитий великими, навіть величезними, рекламними Outdoor-форматами, що стали знаковими наприкінці 1960-х років, коли американська компанія звукозапису Elektra Records першою викупила рекламу на величезному білборді для просування рок-групи The Doors. Так почалася золота доба реклами на Сансет-Стріп. Особливо цінними були локації поблизу нічних клубів, але перехрестя бульвару також мали попит: місцеві газети писали, що відомий 70-футовий рекламний екстендер ковбоя Мальборо є найбільш знаковою і найбільш міцною скульптурою Лос-Анджелеса.
ковбой мальборо екстендер сансет стріп лос-анджелес
А тепер НОВИНА: зовнішня реклама на Сансет-Стріп стає АРТ і ДІДЖИТАЛ! Власники конструкцій, архітектори Лос-Анджелеса і міська адміністрація Західного Голлівуду започаткували проект «Мистецтво і Реклама на бульварі Сансет». Нові цифрові панелі, що їх встановлюють оператори, створені за участі архітекторів, є витворами мистецтва і спеціально відводять час для трансляції арт-сюжетів.
Оскільки поблизу деяких голлівудських містечок, як-от Санта-Моніка, заборонені цифрові панелі, оператори отримують локації на бульварі Сансет, натомість вони виділяють 17,5 % рекламного часу трансляції соціальних ініціатив і рекламі мистецьких проектів. Учасники ініціативи «Мистецтво і Реклама на бульварі Сансет» прогнозують, що вона принесе десятки мільйонів доларів щорічного прибутку у міський бюджет, а також сприятиме розвитку сучасного мистецтва.
Перша конструкція — 64-футова цифрова рекламна панель — є витвором архітектури і спробою розширити рамки артистичних промо, коли художні сюжети просто розміщуються на рекламних щитах. Артистична складова проекту дуже важлива для його ініціаторів, адже вони мають дбати і про безпеку дорожнього руху. Трафік на бульварі Сансет завжди дуже щільний, і просто відволікати увагу водіїв великою кількістю щитів із кричущими сюжетами вважається неправильним. Реклама має бути частиною арт-простору бульвару Сансет: попри те, що конструкції орієнтовані на автомобільний рух, вони мають утворювати гармонійний візуальний простір для перехожих і мешканців бульвару як місця соціальної взаємодії. Так гарно автори проекту називають вечірки і тусовки, що відбуваються не тільки у клубах, а й просто неба.
цифрова рекламна панель сансет-стріп голівуд
Торік адміністрація Західного Голлівуду затвердила 21 проект нестандартної зовнішньої реклами, класичної і цифрової. Звісно, через відомі причини і карантин проект просувається не так швидко, однак його запуск запланований на липень 2021. Весь мистецький Голлівуд із захопленням чекає на відкриття, адже реклама на таких об'єктах — справді крутезне промо для артистів.
digital panel sunset strip hollywood
Нагадаємо, що «РТМ-Україна» має у Києві рекламну локацію, яка також є цільною рекламною галереєю: DNP Бульвар Шевченка. Тут протягом 3,8 км встановлені 32 цифрові панелі малого сіті-формату, дозволеного у даній форматній зоні. Медіагалерея у мистецтві — це експозиційний простір для демонстрації арт-проектів із використанням сучасних технологій. Наші клієнти, творчі колективи й організатори культурних подій, дуже високо оцінюють цю локацію і залюбки розміщуються тут.
Тому що зовнішня реклама — потужний інструмент створення популярності, мрії кожного артиста.
Кейси взято з відкритих джерел. Вони використовуються виключно у некомерційних ознайомчих і освітніх цілях із зазначенням авторів кампаній.