10.04.2017
Соціальна ініціатива оператора реклами в Одесі

До Дня звільнення Одеси від фашистських загарбників у парку Меморіалу 411-й батареї встановлені лави, подаровані місту й Меморіалу компанією «РТМ-Україна»
Знаючи про реконструкцію Меморіалу та його потреби, оператор вийшов з ініціативою встановити 5 нових лавочок на центральній ділянці меморіального комплексу, де зібрано головну частину його експозиції та, на жаль, немає місць для відпочинку відвідувачів.

На замовлення оператора лавочки виготовила одеська компанія, встановили їх співробітники 411-й батареї. «РТМ-Україна» виступали ініціатором та інвестором цього невеличкого соціального проекту. Наразі для компанії не мають значення масштаби та гучність подібних ініціатив: ми послідовні у своїй роботі з благоустрою міст України, за 15 років «РТМ-Україна» втілила чимало справді значущих проектів і ще більше таких-от локальних робіт, які часом мають не менше значення для містян.
Відвідуючи Меморіал 411-й батареї протягом кількох днів, ми переконалися, що це місце є справді одним з улюблених та відвідуваних в Одесі: тут з самого ранку активні одесити роблять ранкові вправи, катаються на велосипедах чи скутерах, вигулюють собак або просто п'ють вранішню каву. У святкові дні парк стає місцем зборів навчальних колективів, місцем проведення ярмарок або невеличких спортивних змагань. Отже, додаткові лави точно стануть у нагоді всім відвідувачам парку.