22.09.2020
UFuture вийшла зі складу акціонерів «РТМ-Україна»

Новим власником 50 % корпоративних прав національного оператора реклами став Микола Баграєв.
Київ, 23 вересня 2020. — Компанія UFuture продала належні їй 50 % корпоративних прав національного оператора реклами «РТМ-Україна». Новим акціонером рекламної групи став Микола Баграєв, засновник компанії «Таврійські Ігри», якій належить решта 50 %. Відповідно до досягнутих домовленостей, сторони не розголошують суму угоди.
«РТМ-Україна є одним з визнаних лідерів українського рекламного ринку. Це результат багаторічної системної роботи талановитої команди. Я впевнений, що тепер розвиток компанії відбуватиметься ще швидше, адже ми бачимо чималі можливості для синергії. Бажаю успіхів партнерам та не сумніваюся у продовженні взаємовигідної співпраці», — зазначив засновник UFuture Василь Хмельницький.
За даними незалежного дослідника зовнішньої реклами Doors Consulting, «РТМ-Україна» входить до ТОП-5 національних операторів. Компанія є безумовним лідером Digital Out-of-Home медіа України з найбільшою кількістю сучасного цифрового інвентаря у Києві і першою всеукраїнською Outdoor-мережею Digital Network Panel (DNP) Regional в обласних центрах країни.
ртм диджитал размещение рекламы
За даними незалежного дослідника зовнішньої реклами Doors Consulting, «РТМ-Україна» входить до ТОП-5 національних операторів. Компанія є безумовним лідером Digital Out-of-Home медіа України з найбільшою кількістю сучасного цифрового інвентаря у Києві і першою всеукраїнською Outdoor-мережею Digital Network Panel (DNP) Regional в обласних центрах країни.
«Ми вдячні за багаторічне партнерство UFuture та команді Василя Хмельницького, адже їхня участь в становленні та розвитку «РТМ-Україна» вкрай важлива. Усі нинішні досягнення «РТМ-Україна» — це результат нашої колаборації, яка, впевнений, буде продовжуватися у багатьох напрямках. Наше нинішнє рішення робить компанію «РТМ-Україна» стовідсотковим учасником великої медіагрупи, у якій зібрані компанії-лідери у своїх напрямках: ТАВР медіа, М1, М2. Впевнені, «РТМ-Україна» посяде гідне місце у портфелі медіагрупи, що дозволить їй надавати повний цикл медійного супроводу та акумулювати синергію для створення висококонкурентної пропозиції на рекламному ринку», — говорить Микола Баграєв, засновник компанії «Таврійські Ігри».
ДОВІДКА
UFuture — холдингова компанія українського підприємця Василя Хмельницького, яка об'єднує його бізнесові та соціальні проєкти. Компанія має диверсифікований портфель активів у галузях нерухомості, інфраструктури, промисловості, відновлюваної енергетики, фармацевтики та IT. Вартість активів UFuture оцінюється у $500 млн, а загальна капіталізація бізнесів, у які вона інвестувала, становить до $1 млрд.
«Таврійські Ігри» — найдосвідченіший івент оператор України з 29-річним досвідом діяльності. Компанія здійснює повний спектр послуг в сфері івент менеджменту. За свою історію «Таврійські Ігри» провели понад 1200 різноманітних заходів: фестивалі, дні міст, державні та професійні свята, корпоративні та приватні акції, промотури, форуми, з'їзди, рекламні акції тощо.
«РТМ-Україна» — національний оператор Out-of-Home медіа, найбільший в Україні оператор цифрової зовнішньої реклами (DOOH). З 2001 р. на ринку реклами. База власних рекламних поверхонь «РТМ-Україна» складається з майже 5000 площин 25 форматів у 27 містах країни. З урахуванням поверхонь, отриманих «РТМ-Україна» в управління, баїнг, а також поверхонь у спільних продажах з іншими операторами, загальний парк інвентаря, що його обслуговує компанія, — понад 12 000 рекламних поверхонь щомісяця. До групи компаній «РТМ-Україна» також входять агенція цифрової зовнішньої реклами «РТМ Діджитал», оператор магістральних арок «Аутдор Україна» і виробнича компанія «Техногруп».