14.09.2017
Рекламна осінь в Аеропорту «КИЇВ» (Жуляни)

Зовнішня реклама, нестандартне розміщення, експонування та промоушен.
Реклама в Жулянах постійно оновлюється. У вересні ще тривають літні рекламні кампанії, однак заходять і нові клієнти з цікавими креативними проектами. З таких хочеться відзначити бренд кондиціонерів Cooper&Hunter з нестандартною рекламою на скляній стіні між Залою, що веде до митного й паспортного контролю, та «чистою» зоною Аеропорту.
аэропорт киев жуляны
Влітку білий Land Rover поступився місцем експонування в Центральному холі Терміналу «А» новій вишуканій червоній Mazda CX-5. Наш Клієнт — Winner Imports Ukraine, офіційний імпортер Ford, Volvo, Jaguar, Land Rover та Porsche в Україні.
реклама в жулянах
Рекламна кампанія чартерних турів від туроператора TPG та авіакомпанії Bravo Airways триватиме рік. Кращі рекламні площини, в тому числі такі ексклюзивні, як колони вхідної групи Терміналу «А», віддано для кампанії цих брендів. Реклама туроператора та авіаперевізники логічно супроводжує пасажирів, що відлітають, протягом їх шляху Терміналом «А».
журнал аэропорта киев жуляны реклама
Ціле літо працюють в Терміналі «А» промоутери компанії DOM Info Group, інформуючи пасажирів про кращі пропозиції нерухомості в країнах Євросоюзу. Як бачимо, роботи у них вистачає, отже кампанія триватиме й у вересні 2017.
журнал аэропорта киев жуляны реклама
На початку вересня вийшов черговий номер журналу Міжнародного Аеропорту «КИЇВ» (Жуляни). Наклад розповсюджується в терміналах Аеропорту, стійки вчасно поповнюються.
журнал аэропорта киев жуляны реклама
Нагадаємо, що за серпень 2017 року Міжнародний аеропорт «Київ» (Жуляни) обслужив 231,3 тис. пасажирів, що на 57,9% більше, ніж в серпні 2016 року. Кількість пасажирів, обслужених на міжнародних рейсах - 222,4 тис., на внутрішніх рейсах - 8,9 тис. пасажирів. Кількість рейсів в серпні 2017 року склала 2 446 на приліт і виліт, що на 26,2% більше аналогічного періоду 2016 року, з них міжнародних рейсів – 2 096, внутрішніх - 350. Найбільш популярні міжнародні напрямки в серпні 2017 року - Мінськ (Білорусь), Анталья (Туреччина), Тіват (Чорногорія), Анкара (Туреччина), Будапешт (Угорщина), Дубай (ОАЕ), Варшава (Польща); внутрішні - Одеса, Львів, Запоріжжя.