09.09.2021
Телеканали у зовнішній рекламі

З початком осені ТБ-канали залучають аудиторію Out-of-Home новими цікавими проєктами...
Наприкінці серпня 25 цифрових панелях сіті-формату у Києві — якнайближче до поля зору перехожих і пасажирів авто — з'явились актуальні анонси випусків новин програми «Факти» від ICTV. Рекламним правилом (тригером), за яким програмується вихід сюжетів, є події у реальному житті (IRL), вони стали основою телевізійної програми і рекламного макету.
У такий простий та ефективний спосіб «Факти» ICTV поширили свій вплив на аудиторію поза домівкою: побачивши анонс події, що зацікавила, можна переглянути випуск удома по телевізору або в Інтернеті. До того ж, за дослідженнями нейромаркетингової агенції Neuro-Insight і оператора QMS, динамічний (змінюваний) контент на 38 % збільшує вплив зовнішньої реклами на споживача, ніж статика.
Ділимося красою на залізничній станції «Бориспіль-Аеропорт». Цей сучасний залізничний комплекс став яскравішим завдяки рекламній кампанії грандіозного вокального шоу Телеканалу «Україна» «Співають всі!».
Знакове місце: тут сполучаються 2 пасажиропотоки з головних українських вокзалів різних видів транспорту — авіа і залізничного. Станція «Бориспіль-Аеропорт» обслуговує швидкісний експрес, що з'єднує Центральний вокзал «Київ Пасажирський» і Міжнародний Аеропорт «Бориспіль». Побудована у 2018 р., вона межує безпосередньо з діючим Терміналом D аеропорту і приймає і внутрішніх, і міжнародних туристів. Тож брендування цієї локації в ООН-кампанії класного ТБ-шоу — правильне рішення.
Ще один спосіб захопити увагу глядача ТБ-програм на вулиці — брендувати зупинки громадського транспорту. По-перше, це — реклама великого формату, віжуали тут контрастні, емоційні, більш помітні. Тут один із найдовших контактів аудиторії з рекламою, адже люди перебувають на зупинках кілька хвилин, також кілька разів за тиждень і місяць повертаються на одні й ті самі локації, та й авто пригальмовують рух у цій зоні.
А ще на зупинці можна створити «власний простір» бренду за рахунок певної «камерності» павільйону. 25 київських зупинок громадського транспорту наблизили до пасажирів емоції і драматургію гарячого реаліті-шоу «Пекельна кухня» від Новий канал.
Як бачимо, гравці ТБ-ринку радо залучають зовнішню рекламу до своєї комунікації з глядачами, розуміючи, що Out-of-Home ефективно поширює їхній вплив там, де телебачення вже не має сили, а ми з вами проводимо до 75 % часу — поза домівками.