01.10.2019
Відеокамери замість фотозвітів

В «РТМ Діджитал» використовують онлайн-відео для підтвердження трансляції цифрової Outdoor-реклами
На бульварі Тараса Шевченко в Києві, де встановлена перша в Україні цифрова Outdoor-мережа, включені камери, які передають зображення 4К просто на сторінку проекту на сайті компанії.
Таким чином, клієнт зможе зайти на сайт та переконатися у якісному розміщенні сюжетів на всіх 32 панелях. Адже, відповідно до алгоритму Digital Network Panels (DNP), сюжет одночасно й синхронно з'являється на всіх цифрових панелях, які входять до мережі. У випадку із мережею DNP Boulevard — це відстань у 3,8 км з обох боків бульвару Тараса Шевченка, однієї з центральних та щільно завантажених столичних вулиць. Побачивши навіть 1 носій зі своїм сюжетом, клієнт розуміє, що він у цей час охопив аудиторію від Бессарабської площі до Площі Перемоги.
Цифрова зовнішня реклама вже змінила низку процесів, звичних у традиційній Outdoor-рекламі. Ось тепер і фотозвіти відійдуть у минуле, поки що на одній з мереж, але це лише початок. Зазвичай, запускаючи й відточуючи свої сервіси, «РТМ Діджитал» тестує кращі можливості для клієнтів, вони будуть у подальшому імплементовані на усіх цифрових мережах компанії. Крім того, найближчим часом ми запропонуємо клієнтам нові продукти, у тому числі й з таргетуванню цільових аудиторій.