26.11.2020
Становлення нової DNP

Другий фасадний екран «РТМ-Україна» в Києві обіцяє стати часткою нового діджитального Outdoor-проекту
У листопаді 2020 ДП «РТМ Діджитал» разом із своїм давнім надійним партнером додали до DNP-мереж «РТМ-Україна» великий (близько 100 кв. м) фасадний екран, що дивиться на одну з головних площ Києва — площу Перемоги.
экран площадь победы киев
Адреса розміщення конструкції — бульвар Тараса Шевченка, 60. Саме тут бульвар Шевченка перетинає площу Перемоги, тут розташований Національний цирк України і крупний торговельний центр; пасажиропотік рухається бульваром у двох напрямах (до центру і у Святошинський район), час від часу виникають тягнучки і затори. Нагадаємо, що саме на бульварі Шевченка розташована перша в Україні цифрова медіагалерея DNP Бульвар Шевченка.
экран бульвар шевченко
Екран розміром 11,6х8,7 м працює з 7-ї ранку до 22-ї години вечора, охоплюючи найбільш трафікові години. Це другий фасадний екран «РТМ-Україна» у Києві. Компанія має амбіційні плани щодо розвитку цього напрямку, а також щодо встановлення цифрових панелей формату, наближеного до і більшого за 18 кв. м. Разом нові конструкції стануть частиною преміальної цифрової мережі «РТМ-Україна», про яку буде оголошено пізніше. Слідкуйте за новинами нашої компанії!
dnp premium ртм-украина