26.10.2020
Перший фасадний екран РТМ у Києві

У цифрових мережах «РТМ Діджитал» нові панелі і нові проекти
На стіні будівлі, що розташована за адресою вул. Хрещатик, 7/11 ДП «РТМ Діджитал» разом із партнерською компанією у жовтні 2020 встановила свій перший фасадний цифровий екран у столиці.
фасадный экран хрещатик
До того компанія мала екран на фасаді будівлі у Харкові, йдеться про перший інноваційний парк на сході України Unit.City. Він включений до міської цифрової мережі DNP Харків і всеукраїнської цифрової мережі зовнішньої реклами DNP Regional.
Розмір цифрової панелі на Хрещатику — 10,3х7,7 м (майже 80 кв м). Екран чудово видно з Європейської площі з боку вул. Грушевського, а також з боку Українського дому. Робота цієї рекламної конструкції розрахована на пішохідний та автомобільний трафік, що рухається з Подолу та Печерську (Липки, урядовий квартал) у бік Майдану Незалежності.
экран на крещатике
Екран працює лише вдень, з 7 до 22 години, реклама транслюється за принципом DNP (Digital Network Panel), запатентованим алгоритмом від «РТМ Діджитал». Про умови розміщення реклами на екрані у центрі Києва Ви можете дізнатися у менеджерів Комерційного департаменту «РТМ-Україна». Цей проект є першою ластівкою, що започатковує нову київську мережу цифрової зовнішньої реклами від лідера українського DOOH-ринку Групи Компаній «РТМ-Україна».
цифровые экраны киев