10.09.2019
DNP зробили крок у регіони

Цифрові панелі «РТМ Діджитал» встановлені у Вінниці й Чернігові.
Починаючи більш ніж півтора роки тому перший етап розвитку цифрових рекламних носіїв у Києві, компанія «РТМ Діджитал» заявила про амбітні плани зі створення загальноукраїнської цифрової Outdoor медіамережі. Відтестувавши у столиці модель експлуатації цифрового інвентарю й способів трансляції контенту, компанія здійснює плановий монтаж діджитал-панелей зовнішньої реклами в обласних центрах.
У Вінниці на вул. Коцюбинського та вул. Пирогова встановлені 3 сітіборди — рекламних конструкції middle-формату (3,2х2,24 м; 154"), облаштованих системою електронної зміни зображеня; 2 носія цього ж формату встановлені на проспекті Миру у Чернігові.
Супер-сучасні цифрові панелі характеризує висока роздільна здатність (мін. крок пікселю — 6 мм), висока якість дисплея для повної кольоропередачі й контрастність на гранично малих яскравостях. Керування контентом на регіональних мережах здійснюється за запатентованим «РТМ Діджитал» алгоритмом Digital Network Panel (DNP).
DNP — часовий відрізок у плей-листі з адаптивним профілем, що протягом цього відрізку контент синхронно транслюється на панелях цифрової мережі «РТМ Діджитал». Таким чином, купуючи навіть 1 DNP, клієнт отримує охоплення аудиторії на всіх локаціях міста, де встановлені наші цифрові панелі. Протягом осені рекламодавці мають можливість придбати окремо будь-який з регіональних пакетів на період у 7, 15 і 30 діб. У подальшому усі цифрові мережі, які «РТМ Діждитал» планує встановити в обласних центрах, будуть включені у загальнонаціональний рекламний пакет, у рамках якого клієнти будуть створені гнучкі умови для створення ефективних Outdoor-кампаній.
У планах «РТМ Діджитал», дочірньої компанії у групі «РТМ-Україна», — єдина загальноукраїнська мережа цифрових носіїв зовнішньої реклами з широкими можливостями для вибору різних опцій у рамках запланованих пакетів. Крім того, на наших цифрових мережах виділений час для трансляції власного актуального контенту (дати, погода, рівень заторів та ін.) і соціальних повідомлень.

Сьогодні «РТМ Діджитал» керує 5 цифровими мережами у Києві загальною кількістю понад 130 носіїв: DNP Airport — 38 цифрових панелей у Міжнародному аеропорті «КИЇВ» ім. І. Сікорського; DNP Boulevard — 32 носія з обох боків бульвару Т. Шевченка; DNP City Center — 23 цифрових сіті-лайти на центральних вулицях Києва, DNP CityBoard — 35 цифрових носіїв середнього формату; 7 носіїв на залізничному вокзалі «КИЇВ Пасажирський». Перші DNP-мережі у Вінниці та Чернігові відкривають новий етап діджиталізації української зовнішньої реклами, який об'єднає українські міста в одну цифрову рекламну мережу.