13.11.2019
Великі формати цифрової реклами

Представляємо перший сітіборд "РТМ Діджитал" понад 18 кв м
«РТМ Діджитал» додає до київської мережі DNP CITY BOARDS, яка налічує 37 LED-панелей середнього міського формату площею 7 кв м, кілька панелей великих форматів (від 18 до 32 м2) на локаціях з високим автомобільним та пасажирським трафіком.
Перший такий носій встановлено на проспекті Перемоги, надалі плануємо монтажі сітібордів на проспектах М. Бажана, С. Бандери, Голосівському та Оболонському.
Об'єднання в одну мережу панелей різних форматів є зваженим кроком з боку «РТМ Діджитал», оскільки головним параметром є співвідношення сторін, що забезпечує трансляцію одного контенту на панелях різної площини. Це зроблено для зручності клієнтів: їм не доведеться адаптувати контент під кожний формат. Ще одна особливість панелей — чудові характеристики яскравості й контрасту завдяки застосуванню нових SMD-діодів з пікселем 8 мм.
Крім того, «РТМ Діджитал» здійснює планові монтажі цифрових рекламних Outdoor-мереж у Вінниці, Чернігові, Черкасах, Одесі. На черзі Миколаїв, Херсон, Харків та інші міста України — ми будуємо єдину загальноукраїнську мережу цифрової зовнішньої реклами.
Приємно відзначити, що багато операторів запропонували об'єднати свої можливості цифрових мереж на платформі «РТМ Діджитал». Компанія зацікавлена в цьому, оскільки в результаті клієнти отримають сервіси найвищої якості на численних цифрових мережах наших партнерів-операторів. А партнери, у свою чергу, не витрачатимуть ресурси на створення та обслуговування дорогих апаратно-програмних засобів для керування трансляцією.