04.10.12
«РТМ-Україна» реалізувала проект благоустрою вулиць Харкова

Протягом кількох місяців компанія встановила і ввела в експлуатацію 24 сіті-лайти, 38 скролів і 28 зупинок міського транспорту.
В результаті «РТМ-Україна» додала в свою базу продажів у Харкові 332 площини city- і middle-форматів: 102 сіті-лайти (включаючи поверхні на зупинках транспорту) і 230 поверхонь скролів (без урахування статичних зворотних сторін).

Конструкції встановлені на ділянках Московського проспекту, Вірменського провулку, вулиць Кооперативної, Кірова, Плеханівської, Державинської, Б. Хмельницького і Броненосця Потемкіна, на площах Бугримової і Повстання.

Усі носії виготовлені в Україні на основі європейських зразків з вітчизняних і зарубіжних комплектуючих. Створені із запатентованих алюмінієвих систем, оцинкованого металу із спеціальним антикорозійним покриттям, вони відповідають європейським вимогам до міських меблів відносно довговічності і антивандального захисту. Єдина відмінність від європейських конструкцій — на харківських зупинних павільйонах лавиці виконані не з металу, а з дерева міцних порід: вони комфортніші і влітку, і зимою. Завдяки стриманому стильному дизайну всі конструкції прекрасно вписуються в міський ландшафт. А ввечері, коли вмикається внутрішнє освітлення, сіті-лайти і скроли виглядають яскравими рекламними вітринами.

Проектом в м.Харкові «РТМ-Україна» продовжує реалізацію програм комплексного благоустрою міст елементами вуличних меблів і сучасними рекламними носіями, розпочату в 2008 р. Обравши європейську стратегію розвитку, оператор інвестує засоби в оптимізацію і модернізацію власної мережі. Проект благоустрою в Харкові затребував від компанії інвестицій в межах 10 мільйонів гривень. Термін повернення інвестицій — не менше 7 років.