29.03.2019
Цифрова реклама на вокзалі КИЇВ Пасажирський

«РТМ-Україна» встановила першу в Україні мережу DNP Вокзал
В усіх європейських столицях реклама на залізничних вокзалах поєднує цифровий і нецифровий формати. І лише в Україні донедавна було можливим розмістити тільки недіджитальну зовнішню рекламу на вокзалах. Але все змінилося завдяки оператору «РТМ-Україна» та її дочірньої компанії «РТМ Діджитал»: першу в Україні цифрову мережу для трансляції Digital Network Panel (DNP) встановлено у березні 2019 на залізничному вокзалі КИЇВ Пасажирський.
7 сучасних цифрових панелей Full HD розміщені по території вокзального комплексу за логікою слідування пасажирів на прибуття потягом чи з міста. 4 панелі розташовані по периметру Центрального холу Північного терміналу у головних вхідних груп. На Південному вокзалі маємо одну цифрову панель просто над виходом зі станції. На шляху пасажира з Південного терміналу при вході у Конкорс його погляд обов'язково зупиниться на 2 цифрових панелях, розташованих на рівні очей. Рекламний контент транслюється одночасно на всіх панелях мережі.
Усі наші клієнти, що протягом року розміщувалися на цифрових мережах «РТМ-Україна», певні у високій якості наших панелей та їх здатності демонструвати контент за будь-яких світлових умов. Ми певні, що встановлення цифрової реклами на головному залізничному вокзалі столиці збільшить його потенціал величезної рекламної площадки для провідних рекламодавців і брендів.