27.09.2018
Коли тиша заговорила

«РТМ Діджитал» підтримала соціальну рекламну кампанію ГО «Відчуй»
33 українські зірки взяли участь у фотосесії, щоби показати 33 літери алфавіту жестової мови. «РТМ Діджитал» включила їх до трансляції контенту на бульварі Тараса Шевченка.

Кожен сюжет синхронно з'являвся на 32 цифрових сітілайтах 75" єдиної медіагалереї, а це майже 4 км від Площі Перемоги до Бесарабської площі вздовж обох боків бульварної частини.
Трансляція у прекрасній якості завдяки сучасним цифровим панелям з високою яскравістю (2500 ніт), коефіцієнтом контрастності 5000:1, що забезпечують чудову видимість у сонячний день, надзвичайну чіткість зображення і кольоропередачу.

"РТМ-Україна" та її дочірня компанія "РТМ Діджитал" багато інвестують у розвиток сучасних цифрових мереж Out-of-Home медіа. Ми щасливі, що наші мережі і DNP (Digital Network Panels — запатентований принцип трансляції контенту) допомагають у поширенні таких соціально важливих повідомлень.
Нагадаємо, що перша цифрова медіагалерея з панелей малого (small) сіті-формату була встановлена "РТМ Діджитал" у травні 2018 на бульварі Тараса Шевченка у Києві.