27.08.2018
Завдяки тобі! «РТМ Діджитал» підтримала рух подяки військовим

Жест пошани і заклик повторити його пролунав у День незалежності з цифрових носіїв на бульварі Шевченка
Цей проект на відеопанелях бульвару Тараса Шевченка у Києві склався буквально за день. До «РТМ Діджитал» звернулися волонтери, ініціатори проекту «Завдяки тобі». «Для нас важливо, щоб коли люди прямували на парад на День Незалежності України, вони побачили наш меседж і повторили його саме на параді. У вас найкращі площини в місті. Допоможіть нам донести такий важливий та актуальний жест шани», — було написано в листі, що надійшов до компанії.
В «РТМ Діджитал» рішення прийняли одразу. Щойно ми отримали файли, вони були додані до плей-листа. У 00.00 24-го серпня 3 сюжети всеукраїнського руху подяки автоматично з'явилися в ротації DNP Bouelvard.
ВІДЕО
Соціальна Digital Outdoor реклама всеукраїнського руху подяки "Завдяки тобі!"
Жодних витрат на друк постерів, на логістику й роботу бригади поклейщиків для 32 носіїв бульвару Шевченка! Лише кілька кліків, швидкість і гнучкість цифрових мереж. Сучасна цифрова зовнішня реклама завойовує довіру аудиторії й клієнтів. Ми раді, що її можливості у швидкому донесенні соціально важливих повідомлень одними з перших побачили волонтери, активні громадяни, чиє відкрите мислення і рішучі дії допомагають змінювати країну.

Нагадаємо, навесні цього року «РТМ Діджитал» встановила першу в Україні цифрову Outdoor-медіагалерею на бульварі Шевченка у Києві, чим започаткувала розвиток цифрової зовнішньої реклами України.
ВІДЕО
Digital Outdoor. Зовнішня реклама України