26.02.2018
Популярно про Digital Network Panel Airport

Діджитал — сучасна відеореклама в Міжнародному Аеропорті «КИЇВ» (Жуляни)
ВІДЕО
DNP Airport
DNP Airport — місце в рекламному блоці з адаптивним плей-листом для розміщення Вашої реклами синхронно і в реальному часі на усіх відео панелях цифрової мережі «РТМ Діджитал» в Міжнародному Аеропорті «КИЇВ» (Жуляни).
Переваги DNP:
  1. Цифровий контент (електронний постер, анімований електронний постер, відео) легко — в один клік! — завантажується для трансляції.
  2. Потрібно змінити сюжет? Без друку постерів і «переклейок», які займають час: оновлення реклами одразу по тому, як Ви подали новий контент до «РТМ Діджитал». Кількість можливих на даний час оновлень уточнюйте у Вашого менеджера Департаменту продажів.
  3. Наразі одна DNP — 10 секунд у 3-хвилинному рекламному блоці. Отже, це 20 виходів на годину, 480 — на добу і 14 400 у 30 днів.
  4. За результатами дослідження аудиторії Міжнародного аеропорту «КИЇВ» (Жуляни), понад 50 % пасажирів проводять в Аеропорті понад 2 години. Тож кожен з них гарантовано побачить Вашу рекламу щонайменше десяток разів.
  5. АП «КИЇВ» є другим за пасажиропотоком Аеропортом України після Борисполя. У 2017 р. Аеропорт обслужив понад 23 тис. рейсів на приліт і виліт і понад 1 млн 852 тис. пасажирів.
  6. Анімований контент завжди привертає більше уваги, ніж статичний постер, це підтверджено численними дослідженнями. Та навіть якщо Ваш сюжет буде звичайним електронним постером без жодної анімації, зміна одного сюжети іншим — це все одно динаміка, яка приверне погляд пасажира.
  7. Від реєстрації до гейту: цифрові панелі «РТМ Діджитал» розташовані на всіх ключових локаціях терміналів Аеропорту, де пасажири затримуються від півгодини до 2 годин: Зона реєстрації, Зона перевірки Авіабезпеки, Зали очікування (загальний та бізнес-лаунж). Так само для пасажирів, що прилетіли в Термінали «А» і «D», Ваш контент буде показаний у Зонах паспортного контролю й у Залі отримання багажу. Термінал «В» обслуговує пасажирів бізнес-авіації та приватних літаків, тож наша відеостіна 110" розташована просто напроти входу до Терміналу «В» на шляху пасажира до приватних лаунжів і виходу до літаків.
  8. Ми висуваємо надзвичайно високі вимоги до контенту, про які Ви можете дізнатися на сторінці «РТМ Діджитал», оскільки транслюємо Вашу рекламу на супер-сучасних цифрових панелях Samsung, що мають кращі на сьогодні показники яскравості й контрастності.
Крім цифрових панелей 40", 47" і 55", в Аеропорту «КИЇВ» змонтовані 2 відеостіни розмірами 110" і 165". Їх просто неможливо оминути і вони масштабують Вашу рекламу до великоформатних екранів. Це надзвичайно ефектно й гарно!
«РТМ-Україна» має амбітні плани щодо розвитку Digital Out-of-Home медіа в Україні. Докладніше з презентації дочірньої компанії «РТМ Діджитал», яка розвиває ці проекти.
Презентація компанії "РТМ Діджитал" та її DNP