08.05.12
"РТМ-Україна" відкриває аеропорт — для рекламодавців

Найбільший національний outdoor-оператор отримав право не реалізацію рекламних кампаній в новому Міжнародному терміналі аеропорту «Київ» (Жуляни).
ртм-украина реклама в аэропорту киев жуляны
Група Компаній «РТМ-Україна» виграла тендер з вибору єдиного рекламного оператора в новому пасажирському терміналі Міжнародного аеропорту «Київ» (Жуляни) і уклала контракт на проведення рекламних кампаній на всій території Терміналу «А». Договір між оператором зовнішньої реклами і Аеропортом «КИЇВ» підписаний у травні 2012 р.

Відповідно до Контракту, оператором встановлюються рекламні конструкції в терміналі і на прилеглих територіях (під'їзди до комплексу, привокзальна площа). 39 рекламних конструкцій (біллборди, призми, сіті-лайти, комплекси зупинок) вже встановлюються на території привокзальної площі: при в'їзді на центральну алею і на самій алеї, в зоні паркування, зоні входу / виходу до терміналу «А».

29 рекламних панно і сіті-лайтів установлені на 1-му поверсі терміналу (Центральний хол, Зал реєстрації, Зал прильоту, Зал отримання багажу). 22 конструкції — на 2-му поверсі: у Залі перевірки авіабезпеки, Залі митного і паспортного контролю, залах очікування (у тому числі бізнес-класу), в зоні Duty Free й інших приміщеннях Терміналу «А».

Окрім стандартних рекламоносіїв, що встановлюються окремо, всередині терміналу передбачено створення комплексу indoor-video, в якому використано 24 сучасні LED-монітори. Схема розміщення всіх конструкцій продумана таким чином, що рекламне повідомлення супроводжуватиме пасажира з моменту під'їзду до аеропорту, його входу в термінал «А» і до виходу на посадку в літак, а також у зворотньому порядку — за схемою прильоту.

Згідно з Контрактом, оператор також надасть своїм клієнтам усі можливості щодо розміщення нестандартної реклами, брендування і проведення промо-акцій.