22.01.2018
Системна діджиталізація зовнішньої реклами

Компанія «РТМ Діджитал» представляє ринку новий продукт — Digital Network Panel (DNP).
білборди в києві
Національний оператор зовнішньої реклами «РТМ-Україна» оголошує про початок діяльності дочірньої компанії «РТМ Діджитал», завданням якої є системне створення та експлуатація мереж цифрових рекламних носіїв Out-of-Home Media в Україні, просування на ринку нових рекламних продуктів, а також дослідження в галузі Outdoor / Indoor Digital Media.

Головні зусилля компанії спрямовані на створення цифрових мереж в Outdoor-рекламі, проте стартовим проектом стане цифрова рекламна мережа в Міжнародному Аеропорті «КИЇВ», де Група Компаній «РТМ-Україна» володіє правами ексклюзивного рекламного оператора.
білборди в києві
Підключені до єдиного каналу трансляції, професійні панелі та відеостіни розташовані в усіх головних зонах вильоту й прильоту всіх 3 терміналах Аеропорту, забезпечують максимальне охоплення цільових аудиторіій пасажирів. Новий адаптивний профіль плей-листів, висока якість контенту, відтворення в Ultra HD-форматі, безумовно, привернуть увагу до цифрової реклами в Аеропорту «КИЇВ».

У проекті використовуються найсучасніші професійні моделі 4К-панелей, комп'ютери та мережеве обладнання, а також створене й запатентоване в «РТМ Діджитал» програмне забезпечення трансляції й моніторингу. Компанія представляє ринку свій новий продукт — Digital Network Panel.
Digital Network Panel — часовий проміжок у плей-листі з адаптивним профілем для вкладення рекламного контенту, який синхронно ротується на всіх відеопанелях мережі протягом певного періоду.
Комерційний запуск проекту і продаж DNP стартують з 15 лютого 2018 року.

Один клік — і Ваша реклама перед очима споживачів!

Детальну інформацію про умови співробітництва Ви можете отримати в «РТМ Діджитал».
rtm.digital@rtm.ua
sales.digital@rtm.ua
тел. (044)-490-63-33