21.03.2012
«РТМ-Україна» здійснює благоустрій вулиць Харкова елементами міських меблів

Відповідно до рішення Виконкому Харківської міської ради від 6 березня 2012 р., оператор зовнішньої реклами «РТМ-Україна» визнаний переможцем конкурсу на право розміщення елементів благоустрою у м. Харкові
За результатами конкурсу компанія «РТМ-Україна» отримала право встановити елементи благоустрою — зупинки міського транспорту — на ділянках кількох вулиць міста-мільйонника: по проспекту Московському, на вулицях Кірова, Кооперативній, Плеханівській, Аерофлотській, Університетській, у провулках Армянському та Банному, на Рибній площі та Площі Повстання.

Кожна із названих локацій має свої особливості та важливе значення для розподілу транспортних потоків Харкова. Наприклад, вул. Університетська пролягає в історичній частині міста, а на вул. Плеханівській розташовано стадіон «Металіст», який, як відомо, має прийняти 3 матчі групового етапу футбольного чемпіонату ЄВРО 2012.

Усього протягом 2-х місяців «РТМ-Україна» змонтує в Харкові 30 нових сучасних зупинок. Половину з них уже встановлено. Усі конструкції виготовлені відповідно до європейських вимог до міських вуличних меблів, як щодо дизайну, ергономіки, так і щодо матеріалів, які використовуються.