17.08.10
Об'єм має значення

На замовленням компанії «Інтер Фільм» рекламна агенція «Регіон Медіа» розробило концепцію і розмістило на пілонах компанії «РТМ-Україна» нестандартну рекламу для фільму «Піраньї 3D».
Оскільки фільм треба дивитися у стереоокулярах, то й рекламу вирішили зробити об'ємною — у пілонах розміщено стандартний банер, однак на захисну поверхню конструкції приклеєно плівку з окремами елементами сюжету, які створюють стереоефект. У кампанії задіяні сіті-лайти, борди 6х3 м, а також носії у кінотеатрах.

Артем Біденко, керівник Асоціації зовнішньої реклами України: «Зовнішня реклама завжди дозволяла використовувати нові технології для досягнення поставлених цілей. Причому це стосується не лише нестандартних носіїв, але й класичних форматів — завжди є можливість креативно використати простір, погратися зі смислами чи скористатися масою технологічних прийомів. У даному випадку зв'язка «клієнт-агенція-оператор» показала себе дуже ефективною — рекламна кампанія «Піраній» однозначно буде помітною».

Тетяна Денисюк, PR-директор Групи Компаній «РТМ-Україна»: «Лише місяць тому ми запустили self-promo кампанію «Дайвінг у рекламу» для наших конструкцій на Набережному шосе. Ми самостійно підготували креатив і виконали розміщення. Класно, що проект був помічений рекламістами, і до нас одразу прийшов запит на кампанію, в якій ми знову можемо продемонструвати можливості нестандарту на пілонах. Мені здається, ця реклама дійсно передає настрій, який має виникнути у глядачів під час перегляду такого екшену, та й ще у 3D».