06.07.16
Новинки та стабільний розвиток зарубіжної DOOH

Cloudian, разом з Dentsu, Quanta Cloud Technology(Японія) і Smart Insight Corporation за підтримки компанії Intel протестували рекламні щити в Токіо, які в режимі реального часу аналізують дані, надаючи водіям таргетовану рекламу.
Білборди розпізнають модель автомобіля, а потім відображають рекламу, розраховану на певну марку машини. Зараз рекламні щити на випробувальному етапі, але вони будуть введені в практичне використання протягом наступних 6-12 місяців, можливо, і за межами Японії

Програмне забезпечення Hyper Store Cloudian працює на процесорах Intel Xeon і містить відео більше 200 різних моделей автомобілів. Це штучний інтелект, який розпізнає конкретний автомобіль, а інформація використовується для показу цільової реклами. Наприклад, для користувачів електричних або гібридних транспортних засобів може бути показана реклама екологічно чистих продуктів, або реклама продуктів харчування і місць відпочинку для водіїв-далекобійників.

Білборд також збирає інформацію про схеми руху транспортного потоку, яку планується зробити доступною для місцевих муніципальних властей і міністерств. Система не збирає і не зберігає особисту інформацію про транспортний засіб, включаючи номерні знаки. Рекламні щити ще не були використані в реальній рекламній кампанії, але опубліковані прес-релізи призвели до зростання запитів.
Компанія JCDecaux (Великобританія) запустила проект оцифровки Оксфорд-стріт, найбільш жвавої торгової вулиці Лондона. Планується встановити 50 двосторонніх цифрових екранів на зупинках, розташованих поруч з преміум-магазинами, такими як Selfridges, John Lewis House of Fraser і Debenhams.

Цифрова трансформація мережі зупинок на Оксфорд-стріт є частиною великого проекту оцифровки Лондона (London Digital Network (LDN). Лондонська цифрова мережа використовує великі дані і дозволяє брендам здійснювати медіа-планування і покупку за допомогою інструменту SmartBRICS, а нещодавно запущена платформа SmartCONTENT дозволяє рекламодавцям створювати контекстні оголошення.
ВИДЕО