08.06.16
Нові призначення в «РТМ-Україна»

Національний оператор Out-of-Home медіа Група Компаній «РТМ-Україна» повідомляє про структурні зміни.
1. В компанії введено посаду Client Service Director, на яку призначеноТетяну Махринську. Раніше Тетяна працювала на ключових позиціях в комерційних департаментах операторів «Перехід Аутдор» та «OctagonOutdoor» і є професіоналом у сфері продажів із досвідом роботи понад 12 років. Завдання Тетяни — забезпечити постійну ефективну комунікацію між Департаментом продажів і Клієнтами компанії, а також координація розробки комерційних пропозицій, розвиток нових проектів, представлення інтересів «РТМ-Україна» на рекламному ринку.

2. Створено Інформаційно-аналітичний департамент, який очолила Алла Павлова. Перед новим підрозділом поставлено завдання вивести системну бізнес-аналітику в «РТМ-Україна» на рівень, необхідний сучасній компанії для прийняття стратегічних і операційних управлінських рішень.

В «РТМ-Україна» впевнені, що нові призначення посилять компетенції компанії на ринку зовнішньої реклами і дадуть можливість оператору більш ефективно створювати й втілювати програми з просування Out-of-Home Media як важливого каналу сучасних маркетингових комунікацій.