01.12.2015
Кампанія для Волонтерського пункту відпочинку бійців АТО

У листопаді 2015 РТМ-Україна реалізувала соціальний проект для Волонтерського пункту відпочинку бійців АТО, що діє на Південному вокзалі в Києві.
На другому поверсі київського залізничного вокзалу "Південний" з середини жовтня цілодобово діє Волонтерський пункт відпочинку для бійців АТО. У пункті бійці можуть перекусити, випити чай або каву, зарядити телефони або навіть поспати до прибуття поїзда. Але проблема полягала в тому, що далеко не всі бійці знали про його існування та про можливість отримати підтримку і відпочинок.

Щоб підтримати цю волонтерську ініціативу і допомогти бійцям дізнатися про неї, РТМ-Україна розробила сюжет, надрукувала і розмістила на своїх рекламних носіях на вокзалі постери з інформацією про розташування Волонтерського пункту та про підтримку, яка надається там бійцям.

Постери розміщені на Південному вокзалі, Північному вокзалі та на конкорсі по ходу слідування пасажирів. Це дозволяєохопити всіх пасажирів, і, отже, інформація не залишиться непоміченою, а кожен боєць отримає частинку такого необхідного йому тепла.
Зараз РТМ-Україна готує таку ж соціальну рекламну кампанію в Харкові та Одесі.