10.08.15
Мегаборд до сезону винограду

Рекламна конструкція з унікальним екстендером і нестандартним підсвічуванням з'явилася біля знаменитих виноградників Коблево.
Компанія «Техногрупп», що входить в групу «РТМ-Україна», виготовила, а сервіс «РТМ-Україна» інсталював мегаборд 5х12 метрів. Конструкція встановлена при в'їзді в с. Коблево Миколаївської області з боку Одеси і прикрашена величезним екстендером «Виноградне гроно» розміром 6х3 м, що практично дорівнює одному стандартному білборду. На сьогоднішній день це один з найбільших екстендерів в Україні, розміщених на рекламній конструкції, що стоїть окремо.

Друга особливість мегаборда «Виноградники Коблево» — 2 полікристалічні сонячні батареї сумарною потужністю 500 Вт, які освітлюють рекламу в темний час доби шляхом перетворення сонячної енергії, накопиченої за світловий день.

Традиційно великі формати привертають більше уваги аудиторії і, відповідно, отримують великі показники OTS та GRP в кожному місті. В мережі «РТМ-Україна» рекламні носії формату більше, ніж 4х8 м, розміщуються біля таких знакових об'єктів, як Аеропорт «КИЇВ», і на ключових транспортних розв'язках .