14.07.15
Стильна вечірка в Міжнародному Аеропорті "КИЇВ" (Жуляни)

Стильні вечірки і грандіозні презентації, організовані в бізнес терміналі D міжнародного аеропорту Київ – сучасний тренд української event індустрії.
У міжнародному аеропорту «Київ» (Жуляни) відбулася грандіозна презентація«Здійснюй Мрії», на якій представили нову карту для мандрівників «Всі Милі»від Юніон Стандард Банк (USB) у спільному проекті з Tickets.UA.

На злітному полі терміналу D, під білим куполом, що нагадує відлітаючий лайнер, зібралося понад 400 гостей, серед яких були клієнти USB, представники бізнесу, культури і мистецтва, спорту, моди та Медіа ринку. Всі запрошені першими дізналися, як, не змінюючи звичного способу життя і усталених традицій, отримати не лише задоволення, але і максимальну вигоду від подорожей.
Атмосфера заходу була пронизана духом подорожей до самих дрібниць. При цьому були дотримані всі правила міжнародних авіаперельотів: реєстрація на рейс, огляд і митний контроль, усміхнені стюарди авіакомпаній від організаторів. Ведучі вечора Василіса Фролова та Ярослав Лодигін чудово впоралися з роллю привітних бортпровідників. З їх допомогою всі присутні здійснили віртуальну подорож відразу в чотири держави – США, ОАЕ, Німеччину і Францію, скуштувавши при цьому кухню представлених країн та ознайомившись з корисною інформацією про перельотах за даними напрямками.

У фіналі вечора на сцену вийшла неповторна Джамала, запросивши гостей танцювати під свої пісні. «Такого виступу у мене ще ніколи не було» – оголосила співачка, за спиною якої стояли літаки в очікуванні перших щасливих мандрівників з картою USB «Всі Милі».
ВИДЕО
Презентация тревел-карты "Усі милі" в Международном Аэропорту "КИЕВ" (Жуляны)