08.07.15
Територія 3G в Аеропорті «КИЇВ» (Жуляни)

Група Компаній «РТМ-Україна» забрендувала Термінал «А» Міжнародного Аеропорту «КИЇВ» для «МТС Україна»...
Сучасній людині для життя потрібні 5 елементів: земля, вода, вогонь, повітря та Інтернет. Невід'ємною частиною «екосистеми» Міжнародного Аеропорту «КИЇВ» став швидкісний інтернет 3G від «МТС Україна». Пасажири дізнаються про нові можливості миттєво, завдяки рекламі, яка проявляє стихію інтернет-швидкостей в яскравих фарбах і незвичайних деталях.
У кампанії задіяні стандартні і нестандартні рекламні поверхні. Ключовий елемент дизайну, витриманий у стилі інтер'єру Аеропорту, — величезний куб, що наче ширяє під склепінням Терміналу «А».

Дмитро Редько, провідний експерт з маркетингових комунікацій «МТС Україна»: «Нестандартний підхід до розміщення реклами продиктований тим, що сама послуга 3G, яку ми рекламуємо в аеропорту, є інноваційною і проривною. З лютого 2015 року абоненти «МТС Україна» можуть користуватися послугами 3G на швидкості до 7,2 Мбіт/с більш ніж в 50 містах України. Особливу увагу ми приділяємо 3G-доступу в будівлях, застосовуючи у їх покритті складні технічні рішення. Одним з таких об'єктів став Міжнародний Аеропорт «КИЇВ», де швидкісний мобільний інтернет доступний всім абонентам «МТС Україна» без додаткової плати в рамках діючих 3G і 2G тарифів. В цілому, на сьогоднішній день 3G-інтернет на швидкості до 42 Мбіт/с доступний в більш ніж 30 об'єктах у Києві, Львові, Харкові та Одесі».

Тетяна Соломенко, директор Департаменту продажів «РТМ-Україна»: «Зв'язок нового покоління дійсно змінює якість перебування пасажирів в Аеропорту. Ми розуміли: щоб розповісти про нові можливості засобами зовнішньої реклами, недостатньо просто повідомлення на 1-2 площинах. Потрібно організувати простір так, щоб воно стало цілісним і завершеним, щоб створювало особливу атмосферу, яку неможливо не відчути. Раді, що наші ідеї знайшли підтримку в компанії «МТС Україна» і ми разом втілили цей проект у життя».

«РТМ-Україна» розробила концепт організації рекламного простору.Власний сервіс компанії швидко і точно реалізував ідею, провівши інсталяцію за 1 ніч. Яскраві кольорові акценти реклами 3G від «МТС-Україна» чудово видно практично з будь-якої частини Терміналу.