16.06.10
Моя країна

На вокзалах 7 міст України стартував фото-проект «Моя країна».
Ініціатор і організатор - Група Компаній «РТМ-Україна». У розпал сезону відпусток і подорожей в «РТМ» вирішили нагадати всім, хто в дорозі, наскільки гарна наша країна, скільки в ній дивовижних куточків і чудових можливостей для відпочинку!

Серед співробітників компанії виявилося чимало мандрівників, що зберігають у своїх архівах фотографії з кожної поїздки. Ми вирішили надрукувати їх і розмістити на еліт-панно - власних рекламних конструкціях на залізничних вокзалах. І, звичайно ж, «РТМ-Україна» звернулася до своїх партнерів та клієнтів з пропозицією взяти участь у проекті і поділитися яскравими фотографіями з їх подорожей.

У перший же місяць ми отримали понад 230 знімків, зроблених в самих різних куточках України - від Криму до Карпат, - в містах і на природі. Так народився проект «Моя країна» - із власним ім'ям, стилем і командою учасників. Яка, до речі, безперервно поповнюється.
Всі знімки виконані фотографами-аматорами. Перші 27 сюжетів розміщені на вокзалах Києва, Сімферополя, Дніпропетровська, Донецька, Запоріжжя, Одеси та Харкова. Кількість зайнятих площин - 132.

Побувавши на центральному залізничному вокзалі Києва під час розміщення плакатів на конструкції, команда «РТМ-Україна» спостерігала реакцію пасажирів. Можемо підтвердити, що нові яскраві іміджі не залишилися непоміченими!

Вже зараз можна сказати, що проект «Моя країна» буде довгостроковим - адже в «РТМ-Україна» продовжують надходити фотографії, і компанія просто зобов'язана ними поділитися.
Фотографії, розміщені першими, викладені на сторінці «РТМ-Украина» на Facebook. Надалі всі бажаючі зможуть проголосувати за фотографії,що сподобались і автори кращих робіт отримають пам'ятні призи від «РТМ-Україна».

Група Компаній «РТМ-Україна» дякує всім, хто вже відгукнувся на наш заклик і поділився своїми знімками!