23.12.14
Нова ілюмінація у Вінниці — від «РТМ-Україна»

Оператор зовнішньої реклами завершив перший етап комплексного проекту благоустрою вулиць Вінниці у 2014 році.
Нова унікальна ілюмінація, що виконана за замовленням «РТМ-Україна» австрійською компанією MKILLIMINATION, засвітилася над вулицею Пирогова увечері 19 грудня.
10 об'ємних фігур, 2 мотиви: люди і птахи, які наче зависли у повітрі. На мотив «Людина» пішло близько 40 м гірлянди, 840 світлодіодних ламп. Для мотиву «Птахи» знадобилося 60 м гірлянди, 600 світлодіодних ламп. Фігури людей підсвічені статично, а гірлянди усіх 5 птахів переливаються. Ефект розрахований таким чином, щоби особливо яскраво фігури виглядали зблизька, коли проходиш під ними. Адже вони змонтовані над бульварною частиною вулиці Пирогова
.
Усі елементи виконано з енергозберігаючого світлодіодного шнура. Загальна потужність споживаної енергії — не більше 0,5 кВт/год. Для порівняння: 1 лампа у звичайних опорах освітлення споживає електрики 200-300 Вт/год. Таким чином, уся ілюмінація бере електрики не більше, ніж якби на вулицях Вінниці включили додатково 2 ліхтарі.
Ілюмінація — перша частина роботи в рамках інвестиційного договору «Про реалізацію проекту комплексного благоустрою вул. Пирогова та вул. Соборної» між виконкомом Вінницької міської ради та ТОВ «РТМ-Україна» (Рішення виконкому № 2302 від 16.10.2014).

Відповідно до Договору, компанія «РТМ-Україна» вже встановила 4 зупинки громадського транспорту по вул. Соборній, які будуть передана на баланс місту. Також оператором будуть встановлені 29 сучасних рекламних конструкцій міського малого та середнього формату: 22 сіті-лайти (1,2х1,8 м) та 7 скролів (3,14х2,32 м).

Нагадаємо, що комплексний благоустрій вулиць Вінниці розпочато оператором у 2013 році. Тоді «РТМ-Україна» встановила павільйони очікування громадського транспорту і рекламні носії на проспекті Коцюбинського, а також замовила ізмонтувала святкову ілюмінацію на усій протяжності проспекту.
ВИДЕО
Уникальная иллюминация над бульваром Н. Пирогова