16.07.14
Новий проект «РТМ-Україна» для автомобільного бренду «Jeep» в Міжнародному аеропорті «КИЇВ» (Жуляни)

На початку липня пасажири одного з рейсів авіакомпанії Wizz Air, прибулі з Аеропорта Тревізо в Термінал «А» Міжнародного аеропорту «КИЇВ», першими побачили рекламну інсталяцію бренду Jeep, виконану в Залі отримання багажу.
jeep в аеропорту киев жуляны
Алла Павлова, Комерційний директор Групи Компаній «РТМ-Україна»: «Сьогодні ми відзначаємо у наших клієнтів особливий інтерес до нестандартних рішень у зовнішній рекламі. У цей непростий час рекламодавці розуміють, що повинні отримати максимальну віддачу від своїх інвестицій. У зовнішній рекламі хороший креатив має особливе значення, значно підвищуючи ефективність рекламної кампанії».

Нестандартна реклама Jeep в Аеропорті «КИЇВ» розкриває ідеологію відчуття свободи і пристрасті до подорожей. Крім того, вона покликана звернути увагу і оцінити значні розміри багажника. Інсталяція є частиною рекламної кампанії бренду з акційною пропозицією на авто 2013 року випуску.

Поряд з брендованим вікном видачі багажу розміщено рекламне панно з повідомленням про нові привабливі ціни на автомобілі Grand Cherokee 2013 року, які діють в дилерській мережі компанії Гранд Автомотив - офіційного дистриб'ютора Jeep в Україні.
ВИДЕО
Jeep в АП "КИЕВ" (Жуляны)