04.04.13
PORSCHE в Аеропорту «Київ» (Жуляни)

31.03.2013 у Терміналі «А» встановлено на експонування автомобіль PORSCHE Panamera 4.
Машина класно стала у Центральному холі на 1-му поверсі, звідки її видно майже всім пасажирам Терміналу «А». Перш за все, тим, хто прибуває до Терміналу для вильоту, проходить до Зали реєстрації, а потім очікує на виліт на 2-му поверсі — машину чудово видно звідти через скляні внутрішні стіни Терміналу.

Процес установки авто для експонування пройшов організовано й швидко завдяки професійним діям співробітників компанії «Віннер Автомотив», офіційного дилера PORSCHE в Україні, співробітникам Терміналу «А», а також менеджерам Відділу рекламі на транспорті ГК «РТМ-Україна».

Шикарний автомобіль одразу привернув увагу пасажирів; частину рекламних брошур одразу розібрали зацікавлені громадяни, а до представників компанії уже підходили люди за інформацією про Panamera 4 та інші моделі PORSCHE.

Нагадаємо, що, відповідно до результатів дослідження «Opinion Way» про переваги реклами в міжнародних аеропортах, експонування, тестування й семплінг товарів визнані одними з найбільш очікуваних аудиторією видів реклами. Люди, що подорожують, завжди відкриті новому досвіду й радо його приймають.

Один із пасажирів так відповів на питання про те, чи буде йому цікаво побачити нову модель автомобіля в аеропорту: «Звичайно, я не можу купити її зараз, але, повернувшись додому, я обов'язково поцікавлюся новою моделлю».
ВИДЕО
Установка PORSCHE на экспонирование