11.05.10
У Києві з'явилися перші зупинки європейського зразка

Група Компаній «РТМ-Україна» встановила на площі Перемоги два зупинкових павільйони міського транспорту.
У нових зупинок на площі Перемоги справжній європейський дизайн. Точно такі ж конструкції прикрашають вулиці міст Франції, Німеччини, Італії, Чехії та інших європейських країн.

Вперше в дизайні київської зупинки передбачені спеціальні табло для приватних оголошень. У «РТМ-Україна» сподіваються, що кияни стануть розміщувати свої оголошення на відведеному для цього місці, а не обклеювати конструкцію вздовж і впоперек, як це сталося з усіма діючими павільйонами. Функціонально конструкція забезпечує пасажирам гарний огляд і захист від негоди.

Технологія виготовлення павільйонів - абсолютне ноу-хау для Києва, в якій поки всі зупинки міського транспорту побудовані з металу, котрий починає покриватись іржею вже в 1-й рік використання, і покриті звичайною фарбою.

Зупинки «РТМ-Україна» виготовлені зі сталі зі спеціальним антикорозійним покриттям і одягнені в алюмінієвий профіль, який, у свою чергу, покритий архітектурною порошковою фарбою, особливо стійкою до подряпин та до інших побутових пошкоджень. Це покриття відмінно очищається - на випадок, якщо кияни не відразу виявлять табло для оголошень.

Для бічних і задніх стінок, сітілайтів та табло використано загартоване скло. Дах зроблено з особливо міцного скла з матовою плівкою, що створює тінь всередині павільйону.
У європейських конструкціях, як правило, встановлені металеві лавки. «РТМ-Україна» поліпшила цей елемент, поставивши у своїх павільйонах лави з дерев'яних профнастилів, що зберігають однакову температуру в будь-який час року.

Унікальні технології і висока якість матеріалів гарантують як мінімум 10-річну експлуатацію зупинок без щорічного підфарбовування та оновлення. Вартість виготовлення і монтажу одного павільйону - 75 000 грн.

Це перший проект «РТМ-Україна» в Києві. Технологія виготовлення та встановлення відпрацьована нами на виконанні великих замовлень для Одеси. Сьогодні потужності «РТМ-Україна» дозволяють повністю оснастити Київ унікальними зупинними павільйонами, абсолютно відповідають світовим стандартам і статусу Києва як європейської столиці.