07.09.2020
Outdoor-креатив під час "нової норми"

Світовий ринок зовнішньої реклами готується до осіннього сезону: Хелловін, Чорна п'ятниця, Різдвяні свята — усе це буде в нас у той чи інший спосіб. New normal — нова реальність під час пандемії Covid-19, ознаки якої чи то серйозно, чи то з усмішкою транслюються в Out-of-Home Media.
Маска — атрибут нової реальності. Муніципалітет турецького міста Конья разом з агенцією Atlantis Media нагадують мешканцям і гостям про їхню особисту відповідальність щодо застосування масок: це ваш вибір...
Агенція NUNO®Studio з Еквадору навіть розробила maskcheck — спеціальний знак із зеркальною поверхнею. Він кріпиться на дверях магазинів та офіційних установ і допомагає людині зрозуміти, раптом вона забула вдягти маску перед тим, як увійти.
maskcheck
А що під маскою? Бренд Wrigley та агенція oOhmedia в Австралії вирішили, що свіже дихання ніхто не відміняв, воно просто має бути.
oOhmedia Wrigley creative ad
В Ізраїлі агенція Addict нагадує пасажирам громадського транспорту (і не тільки) про необхідність дотримуватися соціальної дистанції.
Addict реклама на транспорті
Компанія Innocent Drinks виробляє смузі та напої, що розповсюджуються у кафе, торговельних центрах та інших точках продажу. Тож вона вирішила нагадати і про свої напої, і про те, як воно було ще на початку року. Пам'ятаєте, що таке живе спілкування, костюм на роботу, а після роботи — прогулянки у ТРЦ, де можна випити соку?
Тож і ми на забуваймо про головне! Чудової осені бізнесам і людям!
Кейси взято з відкритих джерел. Вони використовуються виключно у некомерційних ознайомчих і освітніх цілях із зазначенням авторів кампаній.