03.03.2018
Креатив у зовнішній рекламі світу

Кейси взято з відкритих джерел сайтів групи WEBM. Вони використовуються виключно у некомерційних ознайомчих і освітніх цілях із зазначенням авторів кампаній.
Для онлайн-магазину одягу Scotch & Soda голандська рекламна агенція розробила кампанію на діджитальному сіті-лайті, який був програмно пов'язаний із місцевим сайтом погоди.

Електронні анімовані постери з різними видами верхнього одягу з'являлися на екрані відповідно до погоди, в яку цей одяг доречно носити. Теплі пальто, куртки, що не змокають, парки проти вітру — магазин комунікує те, що продає необхідний і якісний одяг.

Кампанія тривала в Германії восени минулого року. Крім зовнішньої реклами, такий самий принцип адаптації під погодні умови було включено і на сайті магазину, а також на цифрових носіях з рекламою Scotch & Soda у торговельних центрах.
Напередодні Різдва 2017 у Вільнюсі була проведена дуже гарна кампанія для іспанського виробника вин Freixenet. Цифрове голографічне шоу у пілоні (афішна тумба) створено литовською агенцією Media House.
А вже напередодні Масляної в Європі з'являлися такі чудові постери про те, що і традиційний смак млинців можна і треба оновити. Придумали в агенції з промовистою назвою Hungry and Foolish.
городская уличная мебель и наружная реклама
Білборди часто використовують для трансляції не лише зображення, але і звуків. У кампанії від агенції DDFH&B для Marie Keating Foundation рекламний щит "кашляв" для того, щоби привернути увагу перехожих і напоумити їх раніше звернутися до лікаря і пройти обстеження легенів.
У Південній Африці білборд використали як знімальну площадку для кастингу на телешоу. Агенція Retroviral розробила кампанію, в якій у реальному часі люди проходили випробовування, а глядачі обирали переможця голосування в Інтернеті.
Рекламна агенція TBWA в Еміратах створила проект "Лувр Абу-Дабі" на швидкісній автомагістралі Е11 Абу-Дабі — Дубай, по якій щодня мчить близько 12 000 осіб. Оригінальність в тому, що на кожній конструкції встановили радіоглушник на сонячних панелях, який глушив радіо в авто і перемикав канали на музейний аудіогід, який розповідав про шедеври, експоновані на білборді. Приклад інтегрованої кампанії з аутдор-медіа та радіо, хай і суто музейним аудіогідом. Кампанія березня 2018.
А агенція Office of Baby використала рекламні конструкції сіті-формату у ділових районах Нью-Йорку, щоби рекламувати ліннощі і комфорт від марки постільної білизни Parachute.
Агенція Human to Human розробила для Паризького аеропорту кампанію "Angry Bags". Мета такого креативу нагадати, що неуважне ставлення до багажу може спричинити чимало проблем під час перебування в аеропорті. Розлючений багаж попереджає...
Сваха, якій довіряють, — стара досвідчена жіночка, що розуміється на відносинах. Ізраїльський сайт знайомств, можливо, отримав саме такі інсайти від своєї аудиторії. В результаті у рекламній кампанії для просування сайту він поєднав образи старих свах із діджитальною сучасністю. Вийшли такі класні сучасні свахи-бабульки, які поєднують досвід і технології, як і сам сайт знайомств. Придумали в агенції David Roth & Associates.
Ось такою "гармошкою" на біллборді агенція Executiva Propaganda нагадує водіям, що у житті є чимало щасливих моментів, і не треба скорочувати це життя, збільшуючи швидкість на дорозі.
городская уличная мебель и наружная реклама
Круті екстендери від австралійського підрозділу TBWA інформують споживачів про нові розміри їжі: спеціально для чоловіків, нова упаковка містить на 50 % більше їжі, ніж звичайна.
Завершимо наш огляд двома діджитальними проектами. Цифровий екран на станції паризького метрополітену забрендований під салон автомобілю Skoda, а на екрані — чудові пейзажи.
Вам телефонує Аргентина! Цифровий рекламний носій у вигляді смартфону встановлено на одній із центральних площ Мадриду. Раптом на ньому з'являється сигнал відеовиклику, і коли перехожий бере "слухавку" (мікрофон), він починає спілкуватися з умовним туристом в Аргентині, який розповідає і показує туристичні принади країни. Замовник кампанії — Міністерство туризму Аргентини.
Дякуємо за увагу! Хай ці кампанії надихнуть Вас на власні творчі проекти!