Digital Network Panels — DNP — цифрові рекламні панелі "РТМ-Україна", об'єднані у мережі за принципом розташування або за принципом формату. Перша мережа у Києві — DNP Бульвар Шевченка. Далі встановили DNP Сіті Центр і мережу сітібордів, а також розвиваємо цифрову зовнішню рекламу в обласних центрах України: DNP Regional. За роки роботи маємо безліч крутих трансляцій, до Вашої уваги — стильна, креативна, ефективна цифрова реклама.
DNP БУЛЬВАР ШЕВЧЕНКА, КИЇВ
VOCE VIVA
Восени 2020 р. на 32 цифрових панелях по обох боках бульвара Тараса Шевченка одночасно включався стильний сюжет із Леді Гага. Його гламурний рожевий колір яскраво виділявся на фоні київської осені, і очі просто прикіпали до цієї краси!
Бренди з рекламної категорії "Косметика і парфуми" активно вийшли на DOOH щойно в Україні з’явилися цифрові панелі. Тому що це стильно і гарно!
Гламурні DNP
DNP БУЛЬВАР ШЕВЧЕНКА, КИЇВ
CHANEL | L'OREAL
Гламурні бренди обирають стильні DNP
Краса на весняних київських вулицях разом з рекламою провідних косметичних брендів
L'OREAL | MAYBELINNE
DNP City Cenre | DNP Cityboard Kyiv
L'OREAL | MAYBELINNE
Гламурні бренди обирають стильні DNP
Перед стартом нового сезону популярного шоу восени 2020 телеканал СТБ розмістив його рекламу на київських сітібордах "РТМ-Україна"
ХОЛОСТЯЧКА
DNP Cityboard Kyiv
ХОЛОСТЯЧКА
Телевізійні проекти на цифровій зовнішній рекламі
Реклама морозива на київських вулицях якнайближче до споживачів
ХРЕЩАТИК
DNP City Centre | DNP Бульвар Шевченка
ХРЕЩАТИК
Літо — високий сезон для реклами морозива! Улюблений бренд "Хрещатик" зваблював киян своїм морозивом просто на вулицях міста, адже реклама на цифрових сітілайтах насправді дуже близька до перехожих, просто на рівні очей, хоча й водії не забуті завдяки мережі на бульварі Шевченка! Смачний у всіх сенсах проект!
DNP Бульвар Шевченка, зйомки з дрона
NESCAFE
DNP Бульвар Шевченка
NESCAFE
Тут чудово видно, як працюють DNP: одночасно, синхронно рекламний сюжет вмикається на всіх цифрових панелях, і це видно на певній відстані на бульварі
Youtube-проект вийшов на вулиці Києва
WIN WIN SHOW
DNP Cityboard Kyiv
WIN WIN SHOW
Одного перебування online не вистачає для справді крутих і машстабних проектів, тому їх вибір — вихід на цифрові Outdoor-мережі
ЗВОРОТНИЙ ВІДЛІК
До Нового року лишилося...
Спонсор Нового року 2019
BOLGRAD
Перший проект на мережі DNP Бульвар Шевченка з використанням "зворотного відліку" — щоденної зміни сюжетів з актуальною кількістю днів, що лишилися до свята. Дякуюємо агенції Posterscope Ukraine за ідею та виконання!
Слідкуйте за нашими кейсами
#rtm та #rtmdigital