29.03.2017
В Одесі розбивають європейські зупинки

Національний оператор зовнішньої реклами Група Компаній «РТМ-Україна» заявляє про численні акти вандалізму щодо її рекламних конструкцій та міських павільйонів транспорту. Просимо громадськість взяти участь в контролі за збереженням зупинок: (096) 690 33 33
Тільки за період з січня по березень 2017 р. було розбито і замість пошкоджених змонтовано 7 нових стекол сіті-лайтів на зупинках громадського транспорту по проспекту Шевченка; 8 бокових і фасадних вікон зупинок. Ще 4 скла для інформаційних табло компанія замінює до кінця березня. 10 стекол варварськи вибиті з сіті-лайтів, встановлених на під'їзді до Міжнародного Аеропорту «Одеса». Ми вважаємо це побутовим вандалізмом і заявляємо про посилення контролю та моніторингу своїх конструкцій в Одесі.
На рекламних конструкціях «РТМ-Україна» встановлені загартовані стекла, що відзначаються підвищеною механічною міцністю і високою ударною в'язкістю. Таке скло неможливо розбити «випадково»; стекла не можуть «випасти», вони міцно вклеєні в рамки конструкцій. Тому в компанії вважають, що руйнування проводяться навмисно з метою нанесення матеріального збитку. Не виключаємо проявів недобросовісної конкуренції з боку місцевих компаній, мета яких — збиток репутації національного оператора реклами.

«РТМ-Україна» є найбільшою компанією на ринку зовнішньої реклами Одеси з часткою 16 % за кількістю інвентарю. У 2008 р. компанія на прохання міської адміністрації і реалізуючи перший в країні проект комплексного благоустрою території встановила павільйони очікування транспорту на проспекті Шевченка. Протягом наступних років ми встановили павільйони на інших вулицях Приморського району, в Київському та Малиновському районах Одеси. Наші зупинки абсолютно ідентичні тим, що працюють у всіх містах Європи.
За умовами Договору між міською адміністрацією Одеси та ТОВ «РТМ-Україна» від 03.03.2008 р. компанія взяла на себе зобов'язання з обслуговування зупинок: прибирання території біля них, поточного та капітального ремонту. Регулярно наші сервісні бригади відчищають конструкції від наліплених на них самовільних оголошень, відмивають від «розписів» фарбою з балончиків. Однак систематичне цілеспрямоване руйнування скла відзначаємо на 2 вулицях: Проспекті Шевченка та вул. Центрально-Аеропортовській.

Важливо відзначити: розбите загартоване скло безпечне для оточуючих, оскільки руйнується на безліч дрібних уламків з тупими гранями. Але зовнішній вигляд постраждалих від вандалізму конструкцій по-справжньому непривабливий і не відповідає статусу сучасної Одеси, одного з найкрасивіших міст Європи.

«РТМ-Україна» звертається до небайдужих одеситів: якщо ви помітили пошкоджену конструкцію або стали свідком акту побутового вандалізму на вулицях, телефонуйте в компанію за тел. (096) 690 33 33; (044) 490 63 33.

У взаємодії з правоохоронними органами, міською адміністрацією, за участі жителів Одеси і силами оператора реклами ми зможемо запобігти і оперативніше усунути пошкодження, забезпечити функціональність конструкцій і охайний вигляд вулицям Одеси.